Dziednieces Ilzes Jansones CV

 •  Kultūras darbiniece un pedagoģe, publiciste
 •  Valeoloģijas (veselības) fonda prezidente un ZP Tautas dziedniecība institūta direktore
 •  Dziedniece ar 30 gadu praksi
 •  Etnobotāniķe un etnogrāfe – 30 gadus pētniecības darbi pasaules seno kultūras tautu un, ka mēs sakām,  pirmatnējo tautu dzīves veida, uztura un veselības pētniece, pašu veselāko tautu labās veselības iemeslu pētniece  (baliešu, hundu, papuasu)
 •  50 PSRS teritorijā dzīvojošo iznīcināto tautu iznīcināšanas paņēmienu un to kopsakarību ar mūsu tautas iznīcināšanas metodiku, pētniece
 •  Seno baltu uztura,sakrālo darbību un to kopsakarību ar veselību, pētniece
 •  Dainu simbolu un baltu sakrālo zīmju simbolu atšifrētāja un lietotāja
 •  Zemes spēka vietu pētniece un darbību veicēja tur mūsdienās.
 •  Unikālu atveseļošanās un veselības sistēmas autore. Latvijas savvaļas un kultūraugu dziedniecisko un maģisko īpašību pētniece un empīriķe.
 •  86 grāmatu un rakstu krājumu autore.
 •  54 video lekciju autore.
 •  Vissavienības lektore
 •  Dziedniecības kursu autore un vadītāja.
 •  Latviskās mājturības skolas autore un vadītāja.

Grāmata par dziedniecību “Daba dziedē, daba baro” tulkota krievu valodā (Zinību biedrības izdevums)un lietuviešu valodā, “Māka būt veselam”- igauņu valodā, “Dziednieces 1000 padomi”, “Dziednieciskais kalendārs” un “Veselīgie konservēšanas paņēmieni” lietuviešu valodā

 No 86 grāmatām pirmās piecas grāmatas pieredzējušas 300000 eksemplāru lielu tirāžu.

Kijevā izdotas 3 grāmatas par Ukrainas slavenākajiem dziedniekiem, ko izdevusi  avīzes “Ņezavisimosķ” redakcija. Šajās grāmatās ir nodaļas arī par Ilzi Jansoni, jo astoņus gadus viņa  lasīja katru mēnesi vienu nedēļu Ļvovas un Kijevas centrālajos lektorijos lekcijas, katru vakaru nolasot pa 2 lekcijām – gadā 132 lekcijas. Paralēli šiem cikliem vēl palīdzot Černobiļas iedzīvotājiem teorētiski un praktiski kā dziedniece divos ciemos, kuri nebija evakuēti – atstāti pētniecībai. (10 km no epicentra)

Vienu mēnesi gadā  8 gadus strādāja (caur Vissavienības Zinību biedrību) Čukotkā un Kamčatkā kā lektore un dziedniece, un šo tautību pētniece, un pierādīja, ka pēc viņas veselības sistēmas arī šeit,  galējos ziemeļos, atveseļojās gan pamatiedzīvotāji, gan “viesiedzīvotāji”- pamatā ukraiņi un krievi, kuri uzskatīja, ka ziemeļi “pazudina” un te obligāti jābūt slimam. Dziedniece pierādīja, ka, ievērojot veselības likumus, arī šeit var gan  atgūt veselību, gan to arī noturēt. Pamatā to garantēja viņas izstrādātais uztura bagātinātājs – augu pulveris no  Latvijas spēcīgākajiem savvaļas augiem – “SALVEO”.

Izrādās, arī senatnē no Spānijas, Grieķijas un Ēģiptes uz Latviju nākuši pie zintniekiem pēc padoma, palīdzības un augiem! Bet tagad 700 gadus mums iegalvots, ka ne mēs, kas esam paši, ka  mums ir nabadzīga daba, slikts klimats un nabadzīga augu valsts

20 gadus dziedniece atveseļo Rīgā un  Latgalē pa 200 cilvēkiem gadā tādus, no kuriem medicīna atteikusies, pierādot, ka Latvijas dabā ir viss, lai atveseļotu līdz normai jebkuru orgānu un locekli, un lai šo normu saglabātu.

Šie pierādījumi publicēti 86 grāmatās. Arī tagad uzrakstītas vēl 35 grāmatas par to visu, bet tās gaida līdzekļus izdošanai.

Kamēr tās vēl nav publicētas, tikmēr dziedniece katru ceturdienu veido reģionālās TV pārraides visā Baltijā un pēc tam 3 dienas tiekas ar cilvēkiem, vadot lekcijas un rīkojot grupu seansus, uzzinot par iedzīvotāju veselības stāvokli un problēmām, slimību iemesliem, un skaidrojot  tiem patiesību par slimību cēloņiem un atveseļošanās iespējām pie šīsdienas apstākļiem un arī praktiski dziedina ar biostrāvām grupveidā, individuāli vai no attāluma.

Cilvēks var iet slimību ceļu, var iet veselības ceļu. Ar varu nevar piespiest iet ne vienu, ne pa otru. Cilvēkam pašam jāizdara izvēle.

Dziedniece gaida tos, kas grib iet veselības, dzīvības ceļu un sakārtot sašķobījušos veselību ar dabiskiem līdzekļiem un metodēm 

Dziedniece palīdz arī sakārtot grimstošu ģimeni un biznesu, izstrādā tādu firmas logo, kas sarga un nes firmai veiksmi. Noņem bezlaulības vainagu, bezbērnības novēlējumu u.c. informatīvos kaitējumus, atzombē, atkodē pieaugušos un bērnus no datorspēļu un kodējošo multfilmu programmām.

Uz sadarbību!

Valeoloģijas fonds.